Aké služby ponúkame?

Výroba diagnostických gélov

Od roku 1992 sa spoločnosť zaoberá výrobou vysoko kvalitných diagnostických gélov SONO-AQUAGÉL a EKG-AQUAGÉL. Dlhoročné skúsenosti a kvalita nám zabezpečujé spokojnosť zákaznikov po celom Slovensku v nemocniciach, súkromných ambulanciach, estetických klinikách. Naše gély sú umiestnené v distribučných spoločnostiach UNIPHARMA, PHOENIX, MEDART.


Výroba vlastného produktu na základe Vašej receptúry.

Máte recept? Máte predstavu? Váš produkt Vám vyrobíme, naplníme, zabalíme pod jednou strechou.

Výroba výživových doplnkov pre zvieratá

- PEDACID A

je komplex organických kyselín a ich solí v optimálnom biologickom pomere. Je určený pre ošípané, hydinu, králiky a mladé kategórie prežúvavcov pri akútnych stavoch hnačkových ochorení, zlepšuje trávenie a upravuje prostredie v tráviacom trakte tak, že je zachovaná fyziologická rovnováha medzi prítomnými kmeňmi mikroorganizmov a potenciálne patogénne kmene sú potlačené.

- KETOVIT

Energetický doplnok krmiva pre polygastrické zvieratá, účinný v prevencii a potláčaní porúch energetického metabolizmu, zvlášť v prevencii a potláčaní ketóz, obohatený o stopové prvky ( Se, Zn, I), vitamín E, vitamín B3 a beta-karotén.

Výroba dezinfekcie

Dezinfekčnému riešeniu pre nemocnice, potravinárske podniky, poľnohospodárske prevádzky a mnoh ďaľších sa venujeme od 1992. Bohaté skúsenosti v tejto oblasti nám pomohli vývoju špeciálnych receptúr pre osobnú a profesionálnu dezinfekciu.

Vývoj produktu podľa Vašej predstavy.

Máte myšlienku nového produktu? Neváhajte nás kontaktovať a my Vašu myšlienku zrealizujeme a vyrobíme iba pre Vás.