Čo robíme?

1. Výroba diagnostických gélov

Od roku 1992 sa spoločnosť zaoberá výrobou vysoko kvalitných diagnostických gélov SONO-AQUAGÉL a EKG-AQUAGÉL. Dlhoročné skúsenosti a kvalita nám zabezpečujé spokojnosť zákaznikov po celom Slovensku v nemocniciach, súkromných ambulanciach, estetických klinikách. Naše gély sú umiestnené v distribučných spoločnostiach UNIPHARMA, PHOENIX, MEDART.

 

  2. Výroba vlastného produktu na základe Vašej receptúry.

  Máte recept? Máte predstavu? Váš produkt Vám vyrobíme, naplníme, zabalíme pod jednou strechou.

    

   3. Výroba výživových doplnkov pre zvieratá

   - PEDACID A

   je komplex organických kyselín a ich solí v optimálnom biologickom pomere. Je určený pre ošípané, hydinu, králiky a mladé kategórie prežúvavcov pri akútnych stavoch hnačkových ochorení, zlepšuje trávenie a upravuje prostredie v tráviacom trakte tak, že je zachovaná fyziologická rovnováha medzi prítomnými kmeňmi mikroorganizmov a potenciálne patogénne kmene sú potlačené.

   - KETOVIT

   Energetický doplnok krmiva pre polygastrické zvieratá, účinný v prevencii a potláčaní porúch energetického metabolizmu, zvlášť v prevencii a potláčaní ketóz, obohatený o stopové prvky ( Se, Zn, I), vitamín E, vitamín B3 a beta-karotén.

    

   - IMUNOL H Powder

   Dietna kŕmna zmes s obsahom aktívnej latky β 1,3/1,6 - D glucanu, prírodneho polysacharidu, ktorý výrazne aktivuje obranné mechanizmy zvieraťa a stymuluje jeho prirodzenú obranyschopnosť voči bakteriálnym, mykotickým, vírusovým, parazitárnym chorobám. Glycerol zároveň pôsobi ako okamžitý prísun energie. Toto umožňuje zvieraťu urychlený návrat do normalného, zdravého stavu. Doporučuje sa podávať pri chorobných prejavoch, pri zvýšenej fyzickej záťaži, stresových vplyvoch, únave organizmu a pod.

   4. Výroba dezinfekcie

   Dezinfekčnému riešeniu pre nemocnice, potravinárske podniky, poľnohospodárske prevádzky a mnoho ďaľších sa venujeme od roku 1992. Bohaté skúsenosti v tejto oblasti nám pomohli vývoju špeciálnych receptúr pre osobnú a profesionálnu dezinfekciu.

   PEDOX PAA/30

   DR44 Okamžitá ručná dezinfekcia - 75% gél

   DR44 Okamžitá dezinfekcia - 85% roztok

    5. Vývoj produktu podľa Vašej predstavy.

    Máte myšlienku nového produktu? Neváhajte nás kontaktovať a my Vašu myšlienku zrealizujeme a vyrobíme iba pre Vás.

    Späť do obchodu